1. |
|
Kyrian Idlebird Hasani Knight Joseph White Julian Freeze |
1:33.32a |
Landstown |
|
|
2. |
|
Alajuwun Langston Deondre Little Tyriq Rawlings Riven Williams |
1:33.95a |
Lakeland |
|
|
3. |
|
Relay Team |
1:34.39a |
King's Fork |
|
|
4. |
|
Chad Brown Ryan Cohen Johnny Middlebrooks Zach Morton |
1:35.68a |
Hickory |
|
|
5. |
|
Chiedozie Ononiwu Collin Smith Mykalee Atkins Spencer Jackson |
1:35.69a |
Great Bridge |
|
|
6. |
|
Relay Team |
1:35.71a |
Kecoughtan |
|
|
7. |
|
Tehron Oliver Jordan Allen Coby Bailey Matias McFarlane |
1:35.75a |
Grassfield |
|
|
8. |
|
Isaiah Carter Raykwon McClenny Erick Stroud Chase Whitney |
1:35.97a |
Tallwood |
|
|
9. |
|
Relay Team |
1:36.27a |
Hampton |
|
|
10. |
|
Relay Team |
1:38.29a |
Indian River |
|
|
11. |
|
Relay Team |
1:38.36a |
Nansemond River |
|
|
12. |
|
Deandre Gillis Malik Jones Tyler Meredith Jaquan Pinson |
1:39.14a |
Bethel |
|
|
13. |
|
William Cabell Davis Coffey Chris Hicks Alex Johndrow |
1:39.43a |
Maggie L. Walker |
|
|
14. |
|
Relay Team |
1:39.68a |
Oscar Smith |
|
|
15. |
|
Nick Aime Nick Carrigan William Cherry Elias Lindsey |
1:40.93a |
Oakton |
|
|
16. |
|
Brandon Johnson Ben Mahone Clayton Payne Jeremy Davis |
1:41.11a |
Hanover |
|
|
17. |
|
Relay Team |
1:43.38a |
First Colonial |
|
|
18. |
|
Relay Team |
1:43.39a |
Western Branch |
|
|
19. |
|
Vincent Hoang Jose Roman Karl O'Neal Michael Boone |
1:46.60a |
Bishop Sullivan Cath... |
|
|
1. |
|
Chad Brown Jarrell Hibler Johnny Middlebrooks Chris Muratore |
3:32.96a |
Hickory |
|
|
2. |
|
Ja'Len Baker Deondre Little Tyriq Rawlings Riven Williams |
3:34.97a |
Lakeland |
|
|
3. |
|
Julian Freeze Kyrian Idlebird Hasani Knight Kiyaun Tiggle |
3:35.85a |
Landstown |
|
|
4. |
|
Relay Team |
3:36.65a |
Hampton |
|
|
5. |
|
Relay Team |
3:37.22a |
Oscar Smith |
|
|
6. |
|
Relay Team |
3:37.33a |
King's Fork |
|
|
7. |
|
Luis Acosta Ahmed B. Hassan Fred Hrinko Yongbin Lee |
3:39.20a |
Oakton |
|
|
8. |
|
Jonathan Gibbs Dariyon James Tileek Lawrance Dashaun Mathews |
3:42.38a |
Deep Creek |
|
|
9. |
|
Relay Team |
3:42.67a |
Kecoughtan |
|
|
10. |
|
Relay Team |
3:44.65a |
Indian River |
|
|
11. |
|
Ryan Buscaglia Davis Coffey Chris Hicks Chester Huynh |
3:46.17a |
Maggie L. Walker |
|
|
12. |
|
Leander Cooper Roman Moore Sean Moulton Erick Stroud |
3:47.26a |
Tallwood |
|
|
13. |
- |
Devin Albert Will Chesley Nathaniel Good Isaiah Mathews |
3:51.87a |
Hanover |
|
|
14. |
|
Russel Lawrence Tyler Page Tevin Ringo Ashton Stevenson |
3:58.06a |
Grassfield |
|
|
15. |
|
Relay Team |
3:59.75a |
Nansemond River |
|
|
16. |
|
David Montague Karl O'Neal Michael Boone John Paul Ruedisueli |
4:10.27a |
Bishop Sullivan Cath... |
|
|
1. |
|
Thomas Amabile Garrett Hamilton Matthew Helms Mathias McFarlane |
8:23.39a |
Grassfield |
|
|
2. |
|
Cameron Brown Chad Brown Jarrell Hibler Cameron Riedy |
8:28.25a |
Hickory |
|
|
3. |
|
Relay Team |
8:31.73a |
Oscar Smith |
|
|
4. |
|
Jimmy Banta Ryan Buscaglia Evan Fisher Max Frankel |
8:32.36a |
Maggie L. Walker |
|
|
5. |
|
Relay Team |
8:35.21a |
Bethel |
|
|
6. |
|
Khalid Abdelraof Luis Acosta Adam Blakney Ahmed B. Hassan |
8:35.40a |
Oakton |
|
|
7. |
|
Richard Fetter Dae'Shawn Griffin Roman Moore Sean Moulton |
8:50.04a |
Tallwood |
|
|
8. |
|
Nathaniel Black-Edmond Terrance Gladney Vincent Murray Kalen Whaley |
8:51.15a |
Deep Creek |
|
|
9. |
|
Relay Team |
9:05.09a |
King's Fork |
|
|
10. |
|
Donell Blount Travis Copeland Raekwon Sallywhite Adam Worley |
9:08.22a |
Lakeland |
|
|
11. |
|
Relay Team |
9:13.02a |
Hampton |
|
|
12. |
|
Relay Team |
9:27.35a |
Western Branch |
|
|
13. |
|
Jimmy Hine Patrick Fien Pau Oller Armengal Michael Boone |
9:35.83a |
Bishop Sullivan Cath... |
|
|
14. |
|
Relay Team |
9:39.21a |
Nansemond River |
|
|
15. |
|
Relay Team |
9:57.35a |
Indian River |
|
|